Aigars Apinis - Pasaules čempions arī diska mešanā.

1 komentāru

Pasaules vieglatlētikas čempionātā Kristčerčā, Jaunzēlandē, šonakt, 2:30 pēc Latvijas laika, mūsu sportists Aigars Apinis izcīnījis vēl vienu Pasaules čempiona titulu diska mešanā un uzstādījis kārtējo Pasaules rekordu 20.88 m, labojot savu iepriekšējo pasaules rekordu, kas tika uzstādīts Pekinas Paralimpiskajās spēlēs 2008.gadā (20.47m) par 41 cm. Kā tika ziņots iepriekš, mūsu sportists 24.janvārī izcīnīja Pasaules čempiona titulu lodes grūšanā, labojot sev piederošo rekordu (10.02m) par vienu centimetru, uzstādot jaunu Pasaules rekordu (10.03m).

Savus startus pasaules čempionātā ir beiguši - vieglatlēte Taiga Kantāne, kura savās disciplīnās – lodes grūšanā un diska mešanā, ieņēma abas 8. vietas un Dmitrijs Silovs (m.k. F37), kurš tāllēkšanā ieņēma 9.vietu, 200m pirmajā priekšskrējienā, diemžēl savā grupā finišēja pēdējais, nekvalificējoties finālam, un šķēpu Dmitrijs aizmeta 42.16 m – ierindojoties 7.vietā.

Vēl, 28. janvārī gaidāmi starti Pekinas Paralimpisko spēļu vicečempionam šajā disciplīnā - Edgaram Bergam diska mešanā un Lienes Gruzītes starts tāllēkšanā.