Snikus ieņem piekto vietu Riodežaneiro paralimpiskajās spēlēs brīvā stila sacensībās

0 komentāru

Latvijas sportists Rihards Snikus piektdien izcīnīja piekto vietu brīvā stila programmā Riodežaneiro paraolimpisko spēļu jāšanas sporta iejādes sacensībās 1a medicīnas grupā, kurā piedalās sportisti ar vissmagākajām veselības problēmām.
Snikus, startējot duetā ar zirgu King Of The Dance, savāca 72,900%.

Pārliecinošu uzvaru ar 79,700% izcīnīja titulētā Lielbritānijas sportiste Sofija Kristiansena, kurai šī bija otrā zelta godalga divu dienu laikā.

Snikum līdz goda pjedestālam šoreiz pietrūka vairāk nekā 2%.

Jau ziņots, ka ceturtdien Snikus ieņēma sesto vietu iejādes sacensībās 25 dalībnieku konkurencē, nodrošinot iespēju izpildīt brīvā stila programmu, pie kuras tika astoņi labākie.
Iepriekš pirmdien sportisti sacentās komandu sacensībās, kurās Snikus, piedaloties ārpus konkurences, uzrādīja devīto rezultātu.

Snikus 2012. gadā kļuva par pirmo Latvijas sportistu vēsturē, kurš startējis paralimpisko spēļu iejādes sacensībās. Toreiz viņš otrajā maršrutā spēja izcīnīt ceturto vietu.

Jau ziņots, ka Latvija Riodežaneiro paralimpiskajās spēlēs līdz šim guvusi trīs medaļas – titulētais Aigars Apinis triumfēja diska mešanas sacensībās un izcīnīja savu ceturto zelta medaļu karjerā, Diāna Dadzīte bija labākā šķēpmešanā, savā medicīnas grupā labojot pasaules rekordu, bet Edgars Bergs pirmdien ieguva bronzu lodes grūšanā.